Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Erotyczne zabawy na Walentynki

Opublikowano: 2012-02-06
Pikantny wieczór Walentynkowy dzięki nowym pozycjom seksualnym.
Długie zimowe wieczory to idealna pora na to, aby trochę wydłużyć czas, który spędzamy w sypialni. I nie chodzi tutaj wcale o dłuższy sen, lecz erotyczne zabawy. Walentynki sprzyjają odważnym pomysłom.

Sposobów na to, by podkręcić atmosferę w sypialni w Walentynki, jest wiele. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i upodobania kochanków. Nietzsche mawiał, by idąc do kobiet nie zapominać pejcza, ale nie ma potrzeby od razu wytaczać ciężkiej artylerii. Lepiej zacząć od budowania zmysłowej, podniecającej atmosfery za pomocą świec, dodatków, kolorów, zapachów. Lekkie perfumy w powietrzu, może nawet feromony rozpylone w pościeli, potrafią zdziałać cuda. Zabawę można zacząć np. od jadalnej bielizny, która bez wątpienia osłodzi kochankom grę wstępną.

Ciekawym urozmaiceniem może być masaż erotyczny, do którego można wykorzystać olejek o ulubionym zapachu, albo żel intymny. Obecnie wiele spośród dostępnych na rynku żeli intymnych jest jednocześnie przeznaczonych do masażu ciała. Bardziej cierpliwym kochankom z pewnością spodoba się gra erotyczna, której wymyślne scenariusze z pewnością wyłączą wszelkie zahamowania, podgrzewając atmosferę do czerwoności.

Przygotowując się do niezapomnianej walentynkowej nocy, nie należy zapominać o tym, co panowie lubią najbardziej. Jedną z najczęstszych męskich fantazji erotycznych jest seks z kobietą ubraną w szpilki, pończochy z pasem czy gorset, dlatego warto na tę okazję zaprezentować się w czymś, czego partner na co dzień nie widuje. Wielu panów marzy o tym, aby ich ukochana po powrocie z walentynkowej kolacji nie zdjęła szpilek, lecz udała się w nich (i tylko w nich) prosto do sypialni. Wystarczy do szpilek dodać pończochy i już mamy zestaw, przy którym każdy mężczyzna zapomni o całym świecie.

W jednym ze swoich filmów Al. Pacino stwierdził brak różnicy między miłością a dużą tabliczką czekolady. Dlaczego więc nie połączyć seksu i czekolady? Czekolada do malowania ciała zapewni niesamowite doznania, przywodzące na myśl zabawy bohaterów kultowego filmu „9 i pół tygodnia”. Czekolada jest nie tylko pyszna, ale to również silny afrodyzjak.

Pomysły na erotyczne, walentynkowe zabawy we dwoje można mnożyć, a dopóki chęci po obydwu stronach nie zabraknie, nie ma mowy o nudzie. Warto tę noc uczynić wyjątkową, realizując najbardziej zwariowane, nawet perwersyjne pomysły i wzajemne fantazje. W końcu Walentynki są tylko raz w roku!

Agnieszka Bukowczan-Rzeszut
(agnieszka.bukowczan@dlalejdis.pl)
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32