Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Erotyczne zabawy na Walentynki

Opublikowano: 2013-02-11
Erotyczne zabawy łózkowe w Walentynki.
Walentynki to doskonała okazja, aby rozniecić nieco ogień namiętności w Waszej sypialni i wygonić z łóżka rutynę.

Oto propozycje erotycznych zabaw, które pozwolą przywrócić Wam ten ogień, który połączył Was na początku znajomości i nie pozwalał wyjść z sypialni.

Ciepło – zimno
Pamiętacie z dzieciństwa zabawę w „ciepło – zimno” polegającą na chowaniu różnych przedmiotów, które następnie należało znaleźć, kierując się wskazówkami? Ta zabawa jest jej „niegrzeczną” wersją. Osoba dająca wskazówki musi najpierw schować w różnych częściach domu lub mieszkania karteczki z życzeniami, na których napisze, co chciałaby, aby osoba szukająca zrobiła, gdy już znajdzie „instrukcję”. Do karteczki można dołączyć np. kajdanki, oliwkę do masażu, bitą śmietanę, opaskę na oczy… Niech wyobraźnia podpowie Wam jak najwięcej scenariuszy!

Nagroda i kara
Zabawa polega na tym, aby z zawiązanymi oczyma odgadnąć, jaki przedmiot dotykany jest do głaskania skóry. A mogą to być różne przedmioty – jedwabny szal, ptasie pióro, futrzana rękawiczka, owoc… Osoba zgadująca rozbiera się, kładzie na łóżku z zawiązanymi oczyma i po kolei jest głaskana różnymi przedmiotami, zgromadzonymi przy łóżku – ale uwaga! – nie może ich wcześniej zobaczyć. Jeśli odpowiedź jest poprawna, otrzymuje uzgodnioną wcześniej nagrodę, po odgadnięciu całej serii – otrzymuję nagrodę główną. Potem następuje zmiana i zgaduje druga osoba. W przypadku złej odpowiedzi zgadującego czeka kara w postaci klapsa.

Masaż oliwką
To jedna z ulubionych zabaw erotycznych wielu par. Masaż dobrze jest rozpocząć od stóp, następnie przejść do łydek, masować uda, pośladki, plecy, brzuch, klatkę piersiową. Uwaga – oliwka brudzi, dlatego dobrym pomysłem jest rozłożenie na łóżku dużych ręczników, aby nie pozostawić tłustych plam na prześcieradle.

Striptiz
Wbrew obiegowej opinii nie jest to zabawa ani wyłącznie dla kobiet (nie krępuj się poprosić swojego mężczyznę o rewanż!), ani dla pań o nienagannej figurze, ani jedynie dla tych, które są pewne siebie. Każda kobieta może zrobić striptiz dla swojego ukochanego, a on z pewnością będzie tym zachwycony. Czego potrzebujesz? Trochę miejsca do tańca, kilku seksownych sztuk odzieży, którą łatwo z siebie zrzucisz, pary szpilek, uwodzicielskiej bielizny i nastrojowej muzyki. Tylko i aż tyle.

Wyjście z domu
Nic tak nie zabija rutyny jak zmiana otoczenia. Jeśli od lat oddajecie się miłosnym igraszkom wyłącznie w sypialni, do tego o stałej porze w ten sam dzień tygodnia, przełamcie w końcu tę rutynę i zróbcie coś szalonego. Zarezerwujcie jedną noc w hotelu i zagrajcie role dwojga nieznajomych, którzy dopiero się poznali, nic o sobie nie wiedzą i połączy ich szalona, namiętna noc. Albo po prostu wsiądźcie w auto i wyskoczcie gdzieś, gdzie możecie liczyć na kilka chwil prywatności i pozwólcie sobie na „szybki numerek” niczym zakochana para nastolatków. Ogień, który rozbudzicie, z pewnością będzie płonął przynajmniej do kolejnych Walentynek

Agnieszka Bukowczan-Rzeszut
(agnieszka.bukowczan@dlalejdis.pl)

Fot. sxc.hu
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32