Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Już za chwilę Walentynki

Opublikowano: 2013-02-04
Walentyki w Wyspie Piękna.
Chcesz, żeby tegoroczne Walentynki były wyjątkowe i oczywiście długo pozostały w pamięci?

Pomyśl w tym roku o wspólnej wizycie razem ze swoją połówką w spa. Nastrojowy klimat, palące się świece, spokojna muzyka, aromatyczne zabiegi i masaże. Możecie wybrać zabiegi kosmetyczne twarzy np " W Sercu Nawilżania " za 110 zł, "Promienną Cerę" za 140 zł, „Aksamitną i Delikatną” za 160 zł lub np. dwa aromatyczne masaże ciała czyli pakiet "Aroma- Masaże" za 150 zł za parę lub  pakiet "Czekoladowe Delicje" za 170 zł za parę. Ciekawym pomysłem będzie również rytuał „ Brazylijska Fiesta” lub „Skarby Grecji” po 150 zł, a to tylko mały wycinek wszystkich pakietów i możliwości.

Po wizycie na każdą parę w dniu Walentynek czeka specjalny prezent - wyszukana i elegancka paczka nie tylko ze słodkościami od "Wyspy", która będzie dopełnieniem wieczoru.

Inna możliwość to wykupienie zaproszenia do spa - Podarunku Piękna na dowolny zabieg, pakiet lub kwotę do wykorzystania na późniejsze zabiegi. Takie eleganckie imienne zaproszenie na zabiegi np. na bardzo lubiany „Dotyk Piękna Exclusive” lub masaż ciała „Tropikalny Relaks” można potem wykorzystać aż przez dwa lata. Każdy zabieg będzie odbywał się wśród świec i łagodnej muzyki, a kosmetolog dołoży wszelkich starań, aby czas zabiegu był rzeczywiście czasem tylko dla siebie, dla odpoczynku, rozluźnienia i przyjemności.

Informacje o zabiegach: Gabinet Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna” al. Armii Krajowej 4 b / 5 Wrocław
tel: 71-783-30-05, 697-4444-22
www.wyspapiekna.pl
www.facebook.com/wyspapiekna

Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32