Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Miłość od pierwszego spojrzenia

Opublikowano: 2012-02-01
Miłość od pierwszego spojrzenia - opowiadanie walentynkowe.
Wszystko zaczęło się w wakacje. Szukałam pracy na sezon. Chodziłam po wszystkich ośrodkach, restauracjach i barach nad morzem.

Aż trafiłam na jedną restauracje, której wcześniej nie dostrzegałam. A mieszkałam nad morzem 19 lat. Weszłam i udało się następnego dnia miałam iść do pracy na kelnerkę.

Następnego dnia Przyszłam do pracy i przywitałam się z kucharkami i tam poznałam go. Pracował jako jedyny chłopak, kucharz. (Od razu przypadł mi do gustu) Potem poszłam do szatni się przebrać i niespodziewanie gdy zdejmowałam koszulkę wszedł on. od razu się zawstydził i ja oczywiście też.

Przez kilka dni mało rozmawialiśmy, ale z tego co słyszałam jak rozmawiał z kucharkami to myślałam, że mam pecha trafiłam na geja i nie ma co próbować. Ale pomyślałam co tam, chociaż się zaprzyjaźnię. No ale okazało się, że jest normalnym chłopakiem lubiącym dziewczyny.

Po prostu jego zainteresowania mnie zmyliły. Zaczęliśmy się spotykać, byliśmy razem na koncercie Lato z Radiem w Stegnie. Pod koniec wakacji musiał wracać do domu. Lecz tak się zakochaliśmy w sobie, że wbrew mojej rodzinie pojechałam za nim. Zamieszkaliśmy razem u jego mamy i mimo wielu kłótni, upadków nadal jesteśmy razem. Próbował mnie zmienić dopasować do swojego ideału. Każda kłótnia nas zbliżała bardziej. A teraz spodziewamy się dziecka i wyprowadzamy się na swoje. Mimo mojej choroby genetycznej (umiejscowione guzki w głowie) nadal jest ze mną i mnie kocha taką jaka jestem i już nie próbuje mnie zmieniać. Jesteśmy razem szczęśliwi.

Joanna Dragan

>>OPOWIADANIE BIERZE UDZIAŁ W PLEBISCYCIE NA NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE OPOWIADANIE O MIŁOŚCI<<
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32