Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Rysunki miłosne

Opublikowano: 2017-01-25
Rysunki miłosne w Empiku.
Już wkrótce święto zakochanych. W kinach mnożą się komedie romantyczne, restauracje szykują menu z afrodyzjakami, a w sklepowych witrynach pojawiają się serca i amory.

Walentynkowych gadżetów nie zabraknie też w Empiku, ale popularna ilustratorka – Ola Cieślak – podeszła do miłosnego tematu z przymrużeniem oka.

Artystka wzięła na warsztat sentymentalne rysunki, którymi wyznawano młodzieńczą miłość na szkolnych ławkach. Skrzydlate serce, kłódka z kluczykiem i całująca się para to grafiki, które ozdobiły różne przedmioty. Miłosne piktogramy znalazły się na dużych puszystych poduchach, kubkach ceramicznych i termicznych, zapachowych świecach oraz lusterkach kieszonkowych. W tym samym stylu powstały też torebki na prezenty w rozmiarach dopasowanych do książek, płyt i filmów, dzięki czemu nawet mało romantyczny prezent zyska walentynkowy charakter. Prosta kreska, wyraźne kolory i klasyczne motywy w nowoczesnej formie to siła tegorocznej walentynkowej kolekcji.

Ola Cieślak – pracowała już z Empikiem m.in. przy kolekcji „Miś”, urodzona w Częstochowie projektantka, ilustratorka i pisarka. Zdobywczyni wielu nagród, autorka grafik do licznych książek, w 2011 roku magazyn Press ogłosił ją jedną z najlepszych polskich ilustratorek prasowych. Jej prace są wystawiane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kolekcja jest dostęna od 25 stycznia w wybranych salonach Empik.

Fot. Empik
Informacja prasowa
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32