Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Walentynki Last Minute

Opublikowano: 2016-02-10
Walentynki Last Minute ze smartfonem.
Święto, które przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych przyjęło się w Polsce na dobre.

14 lutego wszyscy zakochani obdarowują się prezentami, kwiatami, chodzą na romantyczne kolacje, a ulice  tętnią miłością.  Każdej z nas zależy by tego szczególnego dnia wyglądać perfekcyjnie, ale bywa, że brakuje nam czasu na organizację atrakcji i odpowiednich zabiegów dla siebie. Na szczęście w dobie smartfonów i tabletów mamy wiele aplikacji, które pomogą nam we wszystkich przygotowaniach, zaoszczędzą drogocenny czas i sprawią, że Walentynki 2016 będą absolutnie wyjątkowe.

Pierwszy problem jaki się pojawia się to oczywiście w co się ubrać? By ułatwić sobie życie i zagwarantować bezbłędny look podczas walentynkowej kolacji możemy skorzystać z aplikacji  Answear.com. To doskonałe narzędzie, które ułatwi wybór zakupu ubrań. Zamówione ubrania otrzymujesz w ciagu 48 godzin, zdążysz je jeszcze przymierzyć i dopasować do innych w domu, a jeśli się okaże, że nie jest to to co chciałabyś założyć na romantyczną kolacje, zawsze można zakupy zwrócić i wybrać się na zakupy last minute.

Dla swojej drugiej połowy w ten specjalny dzień każda z nas chciałby wyglądać świeżo i promiennie. Jednak jak w szale dnia codziennego umówić się do fryzjera czy manicurzystki? Chyba każda z Pań to zna… W takich sytuacjach może uratować nas aplikacja Booksy. Dzięki Booksy możliwe jest umawianie się na wizyty na zabiegi beauty &health niezależnie od pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla siebie czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Stare przysłowie mówi  „przez żołądek do serca”. Jeśli przypomniało Ci się, że nie zarezerwowałaś stolika w restauracji, to mamy dobrą wiadomość. Dzięki aplikacji Quandoo nie musisz siedzieć w Internecie i wyszukiwać godzinami odpowiedniego romantycznego miejsca. Mając ją zainstalowana na swoim smartfonie możesz zarezerwować miejsce w kilka chwil, będzie to nie tylko proste, ale też opłacalne. Do wyboru jest kilkaset restauracji do których można zabrać ukochaną osobę. Proces rejestracji połączony jest z Facebookiem, więc zajmuje kilka chwil. Potwierdzenie zostanie wysłane na maila, a Wam pozostanie tylko cieszyć się miłym wieczorem.

Jeżeli jednak Twoje plany na walentynki są związane z romantyczną kolacją w domu, warto skorzystać z aplikacji Valentino Radio. Znajdziesz w niej muzykę począwszy od miłosnych ballad po lekki pop dla zakochanych. Wystarczy wybrać i włączyć to co najbardziej lubisz, a wieczór już sam dalej się potoczy w najbardziej pożądanym kierunku.

Jak już muzykę mamy w domowym zaciszu przygotowaną pozostaje jeszcze przygotowanie odpowiedniego menu. W tym może pomóc Valentine Recipes. Ta aplikacja pomoże przygotować odpowiedni posiłek na Walentynowy wieczór. Brownie nie musi być klasycznym ciastem, a pizza nie musi być okrągła. Dzięki aplikacji będziesz mogła przygotować dania w specjalnych, walentynkowych kształtach z wyjątkowymi dodatkami i na pewno zaoszczędzisz dużo czasu na przygotowaniach, a wrażenie murowane.
Nie ważne czy s
pędzisz wieczór w restauracji czy podczas romantycznej kolacji w domu, czy zdecydujesz się wyjść do kina czy teatru - dzięki tym aplikacjom wszystkie przygotowania będę wyjątkowo proste i z pewnością sprawią, że tegoroczny dzień zakochanych pozostanie w Waszych sercach na długo.

Fot. Booksy
Informacja prasowa
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32