Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Walentynkowe hity dla niego i dla niej

Opublikowano: 2017-02-10
Idealne prezenty na Walentynki dla niej i dla niego.
Już wkrótce Święto Zakochanych. Walentynkowy wieczór jest doskonałym pretekstem nie tylko by wybrać się z najdroższą sercu osobą na niezapomnianą randkę, ale przygotować piękny prezent.

Miłującym swoje drugie połówki Remington oferuje najnowocześniejszy sprzęt, który doskonale sprawdzi się każdego dnia i podczas romantycznych podróży.

Ukochana, która żyje cały czas w biegu, doceni możliwość stylizacji zgodnej ze stylem życia, utrzymującej kształt od nasady aż po same końce przez wiele godzin. Wszystkim paniom natomiast przyjemność sprawi na co dzień fryzura jak po wyjściu z salonu. Takie efekty zapewni Proluxe AS9140, suszarka o bardzo eleganckim designie i z najnowszymi rozwiązaniami dla pielęgnacji kosmyków. O włosy ukochanej zadba inteligentna technologia OPTIheat, która dostarcza optymalny poziom ciepła oraz o 90% większa ilość jonów by pasma się nie elektryzowały. Koncentrator zaprojektowany dla wzmocnienia dystrybucji ciepła oraz unikalny włącznik pozwolą zachować stylizację na długo i poświęcić więcej uwagi najważniejszemu mężczyźnie.

Dzięki strzyżarkce HC5900 z nowej linii Precision Cut ukochany będzie zawsze wyglądać na prawdziwego twardziela. To doskonałe rozwiązanie, gdy zbliża się ważna okazja, a ulubiony fryzjer jest zajęty, kiedy twój mężczyzna nie będzie wiedzieć co zrobić z włosami czy postanowi wyglądać dobrze kilka dni przed wypłatą. Do korzystania ze strzyżarki przekona panów nie tylko oszczędność czasu, ale szansa na błyskawiczną metamorfozę i możliwość wypróbowania nowych pomysłów na fryzurę. Twój ukochany doceni większe bezpieczeństwo i wybierze łatwiejsze rozwiązanie by zawsze prezentować się doskonale i cieszyć się modną stylizacją. Pełną kontrolę podczas strzyżenia zagwarantują nowe funkcje zdejmowanych ostrzy i ustawień długości, a zasilanie sieciowo-akumulatorowe oraz wskaźnik poziomu baterii spełnią egzamin podczas każdej romantycznej wyprawy.

Fot. Materiały prasowe
Informacja prasowa
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32