Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Walentynkowe zestawy Durex dla dwojga

Opublikowano: 2015-01-30
Walentynkowe zestawy dla dwojga od Durex.
Macie dość nudnych Walentynkowych prezentów? Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Walentego, marka Durex przygotowała dla Was coś wyjątkowego!

W styczniu na półkach sklepów  Rossmann pojawią się dwa elegancko zapakowane zestawy dla dwojga. Przydadzą się kochankom podczas łóżkowych przeżyć… I to nie tylko 14 lutego!

Poczujcie moc Walentynek
Walentynki to idealny pretekst do podsycenia ognia namiętności i wyznania sobie ciepłych uczuć. W tym roku marka Durex zachęca zarówno pary z dłuższym stażem, jak i młodych kochanków, do przeżycia tego dnia w sposób wyjątkowy. Zamiast wyświechtanego już wyjścia do kina i oglądania romantycznego filmu, postarajcie się zamienić fikcję w rzeczywistość! Czy zdecydujecie się w domu odegrać jeden z wybranych przez Was scenariuszy? Tego wieczoru możecie wczuć się w role i zachowywać tak, jakbyście dotąd nigdy się nie spotkali lub jakby to był Wasz pierwszy raz. Pozwólcie by chemia między Wami zaczęła działać i przenieście się do sypialni, by wspólnie wejść na sam szczyt… rozkoszy!

Magiczne zestawy
Na tegoroczne Walentynki skorzystajcie z jednego z Pudełek Rozkoszy, przygotowanych przez markę Durex. W skład zestawów wchodzą żel intymny Durex Play Słodka Truskawka, prezerwatywy Durex Performax Intense (10 sztuk) i specjalna szarfa na oczy, która spotęguje doznania kochanków lub eleganckie, metalowe opakowanie, idealne do bezpiecznego przechowywania intymnych produktów. Całość zagwarantuje Wam wspaniałe chwile we dwoje! Żel intymny o przyjemnym smaku truskawki jeszcze bardziej podsyci atmosferę w sypialni, a prezerwatywy Durex Performax Intense pomogą kochankom zgrać się idealnie. Prążkowana powierzchnia zewnętrzna ją rozgrzeje szybciej, a lubrykant, którym prezerwatywa wypełniona jest od środka – jemu zwolni tempo. Korzystajcie w pełni z Pudełek Rozkoszy i sprawcie, aby te Walentynki (i każda kolejna noc!) były niezapomniane.

Limitowana kolekcja Pudełek Rozkoszy marki Durex dostępna jest w sklepach sieci Rossmann od stycznia 2015 roku.

Rekomendowana cena zestawu: 52,99zł.

Fot. Durex
IP
Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:
Polecane
Facebook
Reklama
 
COUNT:32