Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

ART HOTEL

ART HOTEL
ul. Kiełbaśnicza 20
50-110 Wrocław

telefon: (71) 787 71 00
www: www.arthotel.pl
e-mail: info@arthotel.pl
ART HOTELART HOTELART HOTELART HOTELART HOTELART HOTEL

Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście.

W oddalonym o zaledwie 150 m Rynku i okolicach mieści się ponad sto restauracji, kawiarni i klubów tętniących życiem do późnych godzin nocnych, a zabytkowe uliczki prowadzą do większości teatrów, galerii i muzeów.

Art Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu. Znajdziemy tutaj indywidualnie zaprojektowane meble - stylizowane na dawne, szlachetne tkaniny, ręcznie malowane dodatki. Wnętrza hotelu zdobią autentyczne obrazy, akwarele i grafiki znanych wrocławskich artystów – zmieniając Art Hotel w galerię sztuki.

Na parterze hotelu znajduje się niezwykła Art Restauracja i Kawiarnia. Najbardziej magicznym miejscem jest Sala Ogrodowa. Z dużą ilością zieleni i „Studnią Szczęścia” nawiązuje do wiejskich ogrodów z południa Europy. W tej iście bajkowej scenerii mistrzowie kuchni kultywują w menu - DAWNY SMAK WROCŁAWIA - przebogate tradycje wrocławskiej karty dań według oryginalnych receptur.

Atrakcje
Salka biznesowa, pokój do pracy, salka fitness, parking podziemny, salon fryzjerski, kwiaciarnia, ogródek letni, blisko centrum kulturalnego Wrocławia – teatry, kawiarnie, muzea, galerie, Panorama Racławicka; bezpłatny sieciowy i bezprzewodowy (Wi-Fi) dostęp do Internetu, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, poduszkowe menu, atrakcyjne oferty specjalne.

Miejsca kobiet
Facebook
Reklama
 
COUNT:22