Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Klinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJA

Klinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJA
ul. Mielecka 3
55-044 Wrocław

telefon: 71 342 58 66, 516 058 425
www: klinika-profesja.pl
e-mail: kontakt@klinika-profesja.pl
Klinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJAKlinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJAKlinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJAKlinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJAKlinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJAKlinika Zdrowia i Urody Profesja PROFESJA

Wstępując do Klinika Zdrowia i Urody Profesja, pozostawiasz świat za zamkniętymi drzwiami- teraz znajdujesz się w innym świecie- pełnym harmonii i relaksu, w którym spokojna muzyka, zmysłowy zapach, blask świec pielęgnuje Twoje zmysły.

Profesja to szczególne miejsce, w którym najnowsze trendy pielęgnacji i technologia łączą się z elegancją wystroju przeplataną z przytulną aranżacją.

O charakterze tego miejsca nie decyduje jednak tylko profesjonalny sprzęt czy renomowane polskie i zagraniczne kosmetyki. Bez wiedzy, kompetencji i pasji byłyby to tylko milczące przedmioty. Atmosferę tworzą profesjonalnie dobrani i przygotowani specjaliści z pasją, tego nie da się nauczyć to po prostu trzeba mieć. Nam możesz zaufać. Tutaj możesz liczyć na pełną dyskrecję.

Przy filiżance aromatycznej kawy bądź zielonej herbaty porozmawiamy, wysłuchamy, doradzimy…

Nasze autorskie pakiety przeniosą Cię w nowy wymiar, gdzie, chociaż na moment zapomnisz o całym świecie... Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne, ukierunkowane, specjalistyczne na twarz, zabiegi pielęgnacyjne ciała, masaże ciała, zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe, regeneracyjne, relaksujące, Rytuały Piękna oraz pełną pielęgnację dłoni i stóp. Zapewniamy profesjonalny wizaż i stylizację wizerunku a także pełną stylizację paznokci, przedłużanie rzęs 1:1.

Zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu kosmetycznego.

W naszej Klinice znajduje się m.in.: Mezoterapia bezigłowa Achyderm, Skin Master Max- peeling kawitacyjny, ultradźwięki, Prolite II, DCK-Idealny Specjalistyczny Modelator Sylwetki...

Łączymy wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej. Zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry połączoną z doborem kosmetyków do pielęgnacji domowej, porozmawiamy, doradzimy, przedstawimy ofertę Kliniki przy filiżance aromatycznej herbaty.

To nic nie kosztuje a może tak wiele pokazać. Zapraszamy serdecznie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
pon. – pt. : 10:00- 20:00
sob. 10:00- 15:00
Istnieje możliwość rezerwacji poza godzinami pracy Kliniki, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Więcej informacji uzyskają Państwa w naszej recepcji bądź 71 342 58 66 lub 516 058 425
ul. Mielecka 3 (boczna ul. Gen. Hallera, na wysokości wjazdu do Carrefour'a)

Czekamy na Państwa.
Zespół Kliniki Profesja

Miejsca kobiet
Facebook
Reklama
 
COUNT:22