Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

Oficyna Wydawnicza Impuls

Oficyna Wydawnicza Impuls
ul. Fatimska 53 B
31-831 Kraków

telefon: 12 422 59 47
www: www.impulsoficyna.com.pl
e-mail: impuls@impulsoficyna.com.pl
Oficyna Wydawnicza ImpulsOficyna Wydawnicza ImpulsOficyna Wydawnicza ImpulsOficyna Wydawnicza ImpulsOficyna Wydawnicza ImpulsOficyna Wydawnicza Impuls

Oficyna Wydawnicza „Impuls” to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia działająca na polskim rynku książki od 1990 roku.

Wydawnictwo posiada w swojej ofercie książki z szeroko rozumianej pedagogiki (teoria – praktyka edukacji, pedagogiki, wychowania, pedagogika specjalna w tym min. zespół Downa, Autyzm, ADHD, zespół Williamsa i wiele innych), materiały teoretyczne i praktyczne z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopedii, dyskalkulii, ortografii, pedagogiki waldorfskiej, edukacji zdrowotnej.

Impuls oferuje publikacje z zakresu nauk społecznych; psychologii, filozofii, alternatywnych dziedzin edukacji akademickiej, takich jak: gerontologia, arteterapia, biblioterapia, dogoterapia, muzykoterapia a także socjologii, filozofii, prawa i resocjalizacji. Dużą popularnością cieszą się również poradniki dla rodziców, nauczycieli i opiekunów. Wśród książek można znaleźć także pozycje dotyczące różnych metod komunikacji, mediów czy sztuki i muzyki. W ofercie wydawnictwa są również bajki i wiersze dla najmłodszych.

Proponujemy książki w wydaniu papierowym oraz elektroniczne – w formacie e-book (ibuk). W 2011 udostępniliśmy naszym Czytelnikom możliwość czytania naszych książek elektronicznych na swoich przenośnych iPhone oraz iPadach – aplikacja „Impuls” jest bezpłatna i do pobrania w App Store. Ponadto oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy obejmujący: skład komputerowy, projekty graficzne i wizualne, opracowanie typograficzne i plastyczne publikacji, wielostopniową redakcję i korektę książek, druk i oprawę oraz archiwizowanie.

Wydawnictwo posiada własny dział wysyłkowy, prowadzący bazy adresowe instytucji i osób prywatnych zainteresowanych naszymi książkami. Zamówienia są realizowane na bieżąco. Na rynku wydawniczym "Impuls" współpracuje z tymi hurtowniami i księgarniami, które są w stanie dotrzymywać umów kupna-sprzedaży i respektują prawa obrotu gospodarczego. Z aktualną ofertą wydawnictwa można zapoznać się na łamach "Notesu Wydawniczego", „Bliżej Przedszkola”, "Magazynie Literackim Książki", „Wydawcy”, „Nowe Książki” „Wychowanie w Przedszkolu”, „Świetlicy” oraz w wielu innych publikacjach prasowych oraz licznych stronach internetowych, a także poprzez bezpłatne katalogi czy podczas spotkań autorskich, konferencji i targów naukowych.

Doceniając zaangażowanie i kwalifikacje pracowników, atrakcyjne warunki współpracy i pomoc w dystrybucji książek, wiele firm, instytucji, stowarzyszeń i osób prywatnych realizuje w „Impulsie” zlecenia wydawnicze: publikacje jubileuszowe, konferencyjne, prace doktorskie, habilitacyjne itp. Rocznie wydajemy ponad sto tytułów.

Mam nadzieję, że wielu czytelników skorzysta z naszej oferty wydawniczej, może także dołączy do coraz większego grona autorów interesujących publikacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie i propozycje. Zapraszam i zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, księgarni i bibliotek.

Korzystając z okazji, chciałbym zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.impulsoficyna.com.pl. Polecam zwłaszcza regularne śledzenie działu "Nowości", gdzie pojawiło się i systematycznie pojawia wiele ciekawych publikacji. Tam też odnajdą Państwo naszą księgarnię internetową, w której zamówienia można składać przez całą dobę.

Już teraz polecamy nasz nowy Katalog Jubileuszowy 1990-2010

Miejsca kobiet
Facebook
Reklama
 
COUNT:22