Wyślij życzenia!  
  Wyślij życzenia!  

PAT&RUB by Kinga Rusin

PAT&RUB by Kinga Rusin

telefon: 22 756 33 68, 22 374 73 95
www: www.patandrub.pl
e-mail: patandrub@patandrub.pl
PAT&RUB by Kinga RusinPAT&RUB by Kinga RusinPAT&RUB by Kinga RusinPAT&RUB by Kinga RusinPAT&RUB by Kinga Rusin

Sklep firmowy marki PAT&RUB by Kinga Rusin tworzącej w 100% kosmetyki naturalne. Składniki kosmetyków to tłoczone na zimno najbardziej wartościowe oleje i masła roślinne, naturalne wody kwiatowe, woski roślinne i pszczele, olejki eteryczne, alkohole roślinne, biologicznie aktywne ekstrakty z roślin. Składniki roślinne pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Kosmetyki Naturalne PAT&RUB by Kinga Rusin to doskonała pielęgnacja każdego dnia: olśniewające w działaniu, cudowne w aplikacji, uwodzące zapachem i skomponowane w 100% z naturalnych składników. Ten zachwyt dzielą klienci i eksperci. 100% natury, 100% nowoczesności, 100% przyjemności z PAT&RUB by Kinga Rusin.

PAT&RUB by Kinga Rusin oferuje bogactwo kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy, ust, ciała, włosów, do kąpieli, dla panów, dzieci od pierwszego dnia życia i dorosłych wrażliwców.

Pielęgnacja PAT&RUB to kosmetyki znakomicie wchłaniające się, kusząco pachnące i ładnie wyglądające. Idealne na wyjątkowy prezent, którym bliskiej osobie możemy sprawić niezapomnianą, naturalną dawkę przyjemności.

http://www.youtube.com/watch?v=Jx71U08bvXk&feature=share&list=UU2fhqLcoPTEvFxoM-5YCRmQ

Miejsca kobiet
Facebook
Reklama
 
COUNT:22